Україна розширюватиме співпрацю з американським партнером Westinghouse

Міністр енергетики України Герман Галущенко в межах робочого візиту до Вашингтона зустрівся з головним виконавчим директором Westinghouse Electric Company Патріком Фрагманом. Основна тема — розширення співпраці в атомній енергетиці.

Читайте по темі: Сучасні генератори – гарантія надійного забезпечення електроенергією — https://ruporzt.com.ua/interestingness/193422-suchasn-generatori-garantya-nadynogo-zabezpechennya-elektroenergyeyu.html.

Очільник Міністерства відзначив ефективну співпрацю з компанією Westinghouse, яка є і буде надійним партнером для України: як у сфері виготовлення ядерного палива, так і будівництва передових реакторних технологій і виробництва електроенергії.

«Завдяки Westinghouse ми змогли повністю відмовитись від російського ядерного палива. У вересні цього року відбулось перше завантаження палива Westinghouse у реактор ВВЕР-440 Рівненської АЕС. Це кінець монополії росіян на цьому сегменті ринку ядерного палива, який може відкрити шлях до швидких санкцій проти Росатому», — зазначив Герман Галущенко.

Своєю чергою Патрік Фрагман зауважив, що Westinghouse продовжує працювати з українською стороною для нарощування потужностей атомної генерації. Йдеться про будівництво нових енергоблоків АР1000, а також встановлення малих модульних реакторів АР300, перші з яких можуть з’явитися вже протягом найближчих десяти років.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *