У ліцеях Звягельщини поліцейські проводять пізнавальні уроки для дітей

Як стало відомо https://ruporzt.com.ua/, упродовж тижня ювенальні інспектори Звягельського районного відділу спілкувалися з вихованцями навчальних закладів міста і району. Окрім того, обговорювали Правила дорожнього руху, адже нині у регіоні триває комплекс профілактичних заходів.

Так, 9 листопада правоохоронці завітали до одного з місцевих ліцеїв. Дітям роз’яснили як і де потрібно переходити шлях, нагадали про можливість виїжджати на велосипеді на проїзну частину дороги з 14 років, необхідність бути помітними у темну пору доби та проаналізували можливі ситуації, у які можуть потрапити пішоходи.

Також ліцеїстам розповіли про адміністративну та кримінальну відповідальність за вчинення тих чи інших правопорушень, недопустимість проявів булінгу.

Поліцейські розповіли дітям про дотримання основних правил поведінки у навчальному закладі та вдома, безпеку на дорозі, недопущення вчинення крадіжок та інших правопорушень, а також про безпеку в соціальних мережах, зокрема, обговорили і тему шахрайств та дали поради, як уникнути цього негативного явища.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *