Авдіївський напрямок: Президент подякував воїнам Житомирського прикордонного загону

Як повідомляють в Державній прикордонній службі України, Президент України Володимир Зеленський відзначив прикордонників під час вечірнього звернення

«Також важливо памʼятати про воїнів і підрозділи Державної прикордонної служби України, які так само разом з усіма воюють у складі сил оборони на лінії фронту, а також бережуть наш кордон і гарантують безпеку прикордонного руху. Про них дійсно нечасто говорять, але вони теж молодці.

Донеччина, Авдіївський напрямок – дякую воїнам Житомирського прикордонного загону. Особливо відзначилися старші сержанти Назар Сірий та Сергій Соложук. Лиманський напрямок – дякую хлопцям з Ізмаїльського прикордонного загону. А особлива подяка – головному сержанту Олександру Атмажову та старшому сержанту Юрію Панасенку. Дякую за хоробрість! І спецпідрозділ «Дозор» – виконує завдання на різних напрямках. Я дякую всім вам, хлопці! А також відзначу прикордонників Сумського загону – дякую за захист від диверсантів і за збиття російських дронів!», – зазначив Президент України Володимир Зеленський під час свого вечірнього звернення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *