«ДТЕК Енерго» законтрактувала додаткові 70 тис. тонн вугілля з Польщі

«ДТЕК Енерго» наростила обсяги законтрактованого імпортного вугілля з Польщі до 280 тис. тонн.

Для надійнішого проходження опалювального сезону компанія законтрактувала додаткові 70 тис. тонн енергетичного вугілля з Польщі, повідомили в «ДТЕК Енерго».

Таким чином, на сьогодні увесь обсяг законтрактованого імпортного палива із сусідньої країни збільшений до 280 тис. тонн. Вугілля необхідне для виробництва електроенергії на ТЕС і, відповідно, для стабільної роботи всієї енергосистеми України.

У межах контрактів передбачені поставки вугілля впродовж усього опалювального сезону, починаючи з вересня цього року і до березня наступного. Так, на сьогодні вже імпортували та доставили на теплоелектростанції компанії майже 78 тис. тонн імпортного палива.

Нагадаємо, з кінця вересня на теплоелектростанції «ДТЕК Енерго» доставили 625 додаткових вагонів з паливом. Це понад 38 тис. тонн вугілля для українських ТЕС взимку.

До повномасштабного вторгнення рф, в Україну більшу частину імпортного вугілля доставляли саме морем. Наприклад, у січні 2022 року запаси енергетичного вугілля на ТЕС та ТЕЦ в Україні перевищили минулі показники, в основному – саме завдяки морським поставкам. Тоді з початку осені ДТЕК імпортував 1,2 млн тонн вугілля, з яких понад 70% (858 тис. тонн) доставили суднами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *