На поля Харківщини виїхала ще одна українська машина для підготовки ґрунту до розмінування

Очищення Харьківщини від мін та снарядів, що не розірвалися, прискориться: піротехніки, які працюють в області, отримали в розпорядження ще одну машину для підготовки ґрунту до розмінування українського виробництва. Техніку, придбану за кошти Всесвітньої продовольчої програми ООН, передали саперам голова Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні Метью Голлінгворт та керівник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

«Міністерство економіки продовжує активно працювати над тим, щоб якомога більше наявних потреб у техніці та обладнанні закривали саме українські виробники. По-перше, це скорочує витрати на оснащення підрозділів протимінної діяльності та дозволяє за ті ж самі кошти придбати більше техніки. А отже – прискорити в підсумку очищення земель. По-друге, ми розвиваємо таким чином промисловість, створюємо нові робочі місця. Тому наше завдання на цьому етапі – підтримати виробника та сприяти масштабуванню виробництва, заохочувати бізнес до втілення інноваційних технологій в сфері розмінування», — зазначила Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Це вже друга машина для підготовки грунту до розмінування, розроблена та виготовлена харківськими виробниками та придбана на потреби саперів, що очищають область. Перша машина, придбана на кошті обласного бюджету, вже працює в полях.

Спроможності операторів протимінної діяльності, які працюють на Харківщині посилюватимуться й далі – у планах придбання до кінця року ще двох машин.

Нагадаємо, питання закупівлі на потреби ДССТ техніки та обладнання українського виробництва розглядалися під час наради в Міністерстві економіки за участі заступників Міністра економіки Ігоря Безкаравайного та Надії Бігун, представників Міністерства оборони України, Державної спеціальної служби транспорту, Федерації роботодавців України та вітчизняних виробників.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *