Олександр Федько провів нараду з питання підготовки населення до національного спротиву

Як стало відомо https://ruporzt.com.ua/, сьогодні, 15 листопада, заступник начальника з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько провів нараду з питання підготовки населення до національного спротиву. У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів – Наталія Осипович, Сергій Козловець, Сергій Безносюк, Ірина Дембіцька, представник військової частини Валерій Онопрієнко та начальник Житомирського ТЦК та СП Сергій Мартищенко.

Учасники наради обговорили питання щодо роботи з організації підготовки громадян України до національного спротиву та створення регіонального центру підготовки населення до національного спротиву в області.

Зокрема:
формування навчальних груп в кожній територіальній громаді;
визначення інструкторсько-викладацького складу та призначення керівників груп базової підготовки для проведення занять;
визначення місць проведення занять та необхідної навчально-матеріальної бази, тощо.

Як зазначив підполковник, заступник командира бригади 115 ТРО Валерій Онопрієнко, що метою створення навчальних центрів є сприяння обороні України шляхом максимально широкого залучення громадян до формування патріотичної свідомості та стійкої мотивації, набуття ними знань та практичних вмінь.

«Важливо зосередитися на формуванні патріотичної свідомості та міцної мотивації у сучасної молоді. Це необхідно для того, щоб українське суспільство набуло відповідних знань та практичних вмінь, що сприяють зміцненню єдності, патріотичного духу та почуття безпеки серед населення», – зауважив Валерій Онопрієнко.

Олександр Федько наголосив, що патріотичне виховання є важливою складовою освіти та розвитку особистості, особливо у формуванні молодого покоління. Воно містить ряд аспектів і підходів, спрямованих на розвиток глибокого розуміння і поваги до своєї країни, її історії, культури, традицій та цінностей.

«Виховання патріотичних цінностей починається у сім’ї й продовжується у дитячому садку. Саме на ранніх етапах закладається фундаментальний базис знань та формуються громадські погляди дитини», – зауважив Олександр Федько.

Як зазначила директорка департаменту освіти та науки ОВА Наталія Осипович у Житомирській області створено 175 класів безпеки, в яких дітей навчають правилам безпеки в ігровій формі. До проведення занять у класах безпеки залучають медичних працівників, представників територіальної оборони та інших підрозділів Збройних Сил України.

Начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОВА Сергій Козловець зазначив, що управління спільно з суб’єктами, які впроваджують національно-патріотичне виховання в області проводять з молоддю інформаційно-просвітницькі заходи. На яких проходить ознайомлення молоді з особливостями військової служби, протимінною безпекою та заходами першої домедичної допомоги.

Також присутні приділили увагу організації розповсюдження інформації для населення області, особливо чоловіків, щодо основних переваг проходження військової служби.

Нагадаємо, що з 1 січня в Україні набув чинності закон «Про основи національного спротиву», який визначає правові та організаційні засади національного спротиву, основи його підготовки та ведення, завдання і повноваження сил безпеки та сил оборони з питань національного спротиву.

Цим законом визначені завдання територіальної оборони, руху опору і підготовки громадян України до національного спротиву, а також встановлено порядок організації, підготовки та ведення територіальної оборони та руху опору.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *