З початку року бізнес Буковини сплатив до місцевих бюджетів понад 5,3 млрд грн податків та податкових платежів

Упродовж січня – жовтня 2023 року до місцевих бюджетів Чернівецької області надійшло 5324,4 млн гривень податків та зборів, що перевищило показник аналогічного періоду 2022 року на 1011,8 млн гривень. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Чернівецькій області Віталій Шпак.

Основною фінансовою частиною доходів місцевих скарбниць краю, понад 71,9 відсотків, є податок на доходи фізичних осіб, якого надійшло 3828,6 млн гривень.

Вагомою складовою наповнення бюджетів територіальних громад став єдиний податок, платники якого додали до місцевого бюджету 655,7 млн гривень.

Третє місце за показником надходжень посідають майнові податки – 615,1 млн гривень.

Також до фінансової стабільності місцевих громад долучились продавці підакцизної продукції – акцизний податок з роздрібного продажу склав 99,4 млн гривень.

Крім того, місцеві бюджети області отримали податку на прибуток – 46,4 млн гривень, рентної плати за користування природними ресурсами – 25,6 млн гривень, плати за ліцензії на продаж підакцизних товарів – 14,5 млн гривень, інші надходження (збір за паркування, туристичний збір та ін.) – 39,1 млн гривень.

У податковому відомстві області дякують відповідальним платникам області, які виконують свої податкові зобов’язання, тим самим фінансово підтримуючи оборону.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *