УЗ протестувала новий інтермодальний маршрут до порту Клайпеда

«Укрзалізниця» та транспортна компанія LTG Cargo успішно провели тестування нового інтермодального маршруту перевезення вантажів від порту Клайпеда до Києва.

У рамках тестування маршруту з Клайпедського морського порту доставили напівпричепи з вантажем на Каунаський інтермодальний термінал, де були завантажені на залізничний рухомий склад та вирушили до Києва, повідомили у пресслужбі УЗ.

Тестова поїздка інтермодального поїзда тривала 9 діб. Під час неї відпрацювали технологічні процеси. Надалі планова тривалість маршруту становитиме 5 діб.

«Вантажі за маршрутом Клайпеда — Каунас будуть перевозитись LTG Cargo у Литві та LTG Cargo Polska у Польщі. У пункті пропуску Медика (Польща) — Мостиська (Україна) напівпричепи з вантажем будуть перевантажувати з європейських на українські ширококолійні платформи та транспортуватись Укрзалізницею на термінал «Ліски» у Києві. Звідси вантажі можуть розподілятися по країні автомобільним транспортом», — повідомив член правління АТ «Укрзалізниця» В’ячеслав Єрьомін.

За його словами, наразі LTG Cargo та її партнери здійснюють перевезення вантажів трьома міжнародними маршрутами, що з’єднують Литву та Україну через прикордонні пункти Мостиська — Медика, Ягодин — Дорогуськ та Ізов — Грубешув. Залізничні перевізники транспортують переважно нафту та сільськогосподарську продукцію.

За бажанням клієнтів вантажі, що перевозяться залізницею цим маршрутом, також можуть бути транспортовані як з/до морського порту Клайпеда, так і в будь-яку точку країн Балтії.

Як раніше повідомляв USM, Україна планує збільшити вантажні перевезення до порту Клайпеда.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *