В Мінагрополітики підготували зміни до порядку надання урядових грантів на розвиток садівництва

Зсічня 2024 року планується розширення умов надання урядових грантів за програмою «єРобота» на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства. Відповідні зміни підготовлені Міністерством аграрної політики та продовольства України.

Читайте по темі: Електронний документообіг в бухгалтерії та важливість сучасного програмного забезпечення — https://ruporzt.com.ua/interestingness/194588-elektronniy-dokumentoobg-v-buhgalteryi-ta-vazhlivst-suchasnogo-programnogo-zabezpechennya.html.

Зокрема, пропонується змінити умови щодо висадки та облаштування насадження на земельній ділянці або на суміжних ділянках. Згідно з новими нормами, пункт 4 Порядку надання грантів доповнять таким змістом:

гранти надаються для висадки та облаштування насадження на земельній ділянці або на суміжних земельних ділянках, загальна площа якої/яких становить від 1 до 25 гектарів;
допускається розташування між земельними ділянками господарських шляхів, прогонів, полезахисних лісових смуг та інших захисних насаджень, рубежів (річок, струмків, каналів, лісосмуг, рослинних смуг, дерев, стежок, рівчаків, ярів, заболочених земель).
Інформацію необхідно врахувати підприємцям при розробці проекту висадки насаджень, якщо вони планують звернутися за отриманням гранту в 2024 році.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *